Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

06 czerwca 2019 15:42 | Aktualności

Wycieczka klasy 7a do Energylandii.

4 czerwca uczniowie klasy 7a udali się wraz ze swoim wychowawcą i dodatkowym opiekunem na wycieczkę do największego Parku Rozrywki w Polsce - Energylandii w Zatorze. Emocje sięgały zenitu, kiedy wszyscy wysiedli z busa i zaczęli podziwiać ogomne kompleksy zjeżdżalni i rollercoasterów na obszarze 30 hektarów parku. Zdecydowanie wszyscy uczniowie chcieli najpierw skorzystać ze Strefy Ekstremalnej, która dostarczyła im mnóstwo pozytywnych emocji, gdyż słuchając ich wrażeń po przejażdżkach, wszyscy byli zadowoleni i usatysfakcjonowani. Największą popularnością cieszył się Hyperion, Mayan, Formuła i Speed Water Coaster. Jeżeli ktoś nie był zwolennikiem Strefy Ekstremalnej, mógł wybrać dla siebie Strefę Familijną lub Water Park. Natomiast wielbiciele pokazów ekstremalnych mogli podziwiać z trybun wyczyny kaskaderskie w Strefie Alcatraz, m.in. Extreme Show - pokazy kaskaderów na motocyklach, quadach i w samochodach. Uczestnicy pokazu z niedowierzaniem obserwowali, jak profesjonalnie zostały przedstawione ekstremalne drifty. Pogoda bardzo dopisywała, ponieważ było upalnie, ale można było się ochłodzić w kawiarenkach, przy basenie lub skorzystać ze zraszaczy. Przede wszystkim uczniowie zostali pouczeni i pamiętali o zasadach bezpiecznego przemieszczania się po parku i o stałym kontakcie z nauczycielami, którzy przez cały czas nadzorowali pobyt uczniów w parku. Wrażenia i wspomnienia po wycieczce z pewnością na długo będą jeszcze gościć w pamięci uczniów. Najważniejsze, że była to bezpieczna, długo oczekiwana i przyjemna atrakcja dla wszystkich uczniów klasy 7a.