Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)

19 września 2019 19:16 | Aktualności

Rajd rowerowy

W słoneczne sobotnie przedpołudnie 14 września nasz szkolny dziedziniec rozbrzmiewał  śmiechem i głośnymi rozmowami. Wszędzie dostrzec można było uczniów w sportowych strojach, odblaskowych kamizelkach i kaskach. Starsi, którzy posiadają już kartę rowerową, przybyli sami, młodsi zaś w towarzystwie opiekunów, aby wziąć udział w zorganizowanym przez Radę Rodziców rajdzie rowerowym ulicami naszej miejscowości. Punktualnie o godzinie 11.00 dzieci, ich rodzice oraz nauczyciele wyruszyli ze szkolnego parkingu, aby kilkanaście minut po dwunastej znów zameldować się na linii startu. Tam na wszystkich uczestników czekały pyszne prażone ziemniaki. Taka forma spędzania  czasu wolnego od nauki to doskonały pomysł na integrację całej naszej społeczności.

Rajd rowerowy