Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

06 września 2019 19:53 | Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

2 września o godz. 9.00 uczniowie klas II- VIII przy dźwiękach hymnu państwowego oraz hymnu szkoły rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/2020. Pani Dyrektor Bernarda Bąk powitała wracającą z wakacji młodzież, życząc wytrwałości i zapału do pracy przez najbliższych dziesięć miesięcy. Uczniowie z klas piątych uświetnili to wydarzenie krótkim programem poetycko- muzycznym. Następnie wszyscy udali się do klas na pierwsze po wakacjach spotkanie z wychowawcami.

2 września do grona uczniów naszej szkoły dołączyły także trzy pierwsze klasy, które uroczyście powitaliśmy o godz. 11.00. Dzieci złożyły ślubowanie i zostały pasowane na uczniów przez Panią Dyrektor. Otrzymały od wychowawców pamiątkowe dyplomy z tekstem przyrzeczenia oraz legitymacje szkolne. W tym ważnym dniu  towarzyszyli im rodzice, którzy zakupili dla swoich pociech rożki pełne słodkości.

Ślubujemy uroczyście:

być dobrymi Polakami,

dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły,

uczyć się, jak kochać Ojczyznę

oraz jak dla niej pracować, kiedy dorośniemy,

starać się być dobrymi kolegami,

swym zachowaniem i nauką sprawiać radość

rodzicom i nauczycielom.

Rozpoczęcie roku szkolnego