Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

18 czerwca 2019 13:12 | Aktualności

Szkolny Festiwal Talentów

W dniu 18 czerwca 2019 roku odbył się Szkolny Festiwal Talentów, mający na celu zaprezentowanie zainteresowań i umiejętności uczniów, którzy stanowią doskonały przykład młodych ludzi posiadających ciekawe zainteresowania i rozwijających talenty w różnych dziedzinach. W tym roku mieliśmy okazję podziwiać przede wszystkim występy wokalne, instrumentalne, a także  bardzo ciekawe pokazy gimnastyki sportowej i choreografii tanecznej. Wszyscy uczestnicy z klas I-VIII zostali nagrodzeni brawami publiczności. Imprezę poprowadził Oskar Kraiński z klasy VIIa. Koordynatorem Szkolnego Festiwalu Talentów była pani Maria Małecka. W dniu dzisiejszym podsumowano również całoroczną pracę Samorządu Uczniowskiego. Z tej okazji opiekunowie SU złożyli wyrazy podziękowania i nagrodzili drobnymi upominkami uczniów będących w składzie Zarządu Samorządu Uczniowskiego, a także uczennicom, które przez cały rok działały w sekcji sprzedającej precle.