Płatność za obiady wyjatkowo do środy 11 grudnia.

12 czerwca 2019 18:16 | Aktualności

Szkolny Dzień Języków Obcych

W dniu 12 czerwca obchodziliśmy Szkolny Dzień Języków Obcych. Po lekcji czwartej i piątej na dolnym korytarzu można było posłuchać występów wokalnych w języku angielskim. Zgromadzona publiczność miała okazję usłyszeć nietuzinkowe i utalentowane koleżanki z klasy IVa, Vb i VIIIa. Dziewczyny wcześniej występowały w Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej BRZESZCZE ALL STARS 2019, ale szkolna publiczność wcześniej nie mogła usłyszeć utalentowanych uczennic. Dzisiejszy dzień był doskonałą okazją do zaprezentowania się młodych artystek. Były to: Kornelia Zając, Oliwia Paszek i Weronika Szczerbowska, Maja Lepianka, Liwia Poprawa. Każdy występ był nagradzany gromkimi brawami. Oprócz występów wokalnych w języku angielskim można było również posłuchać muzyki instrumentalnej, m.in. szkockiej, irlandzkiej, a także niezapomnianych hitów brytyjskiego zespołu wszech czasów QUEEN. Ponadto, w drugiej części obchodów ogłoszono oficjalne wyniki i wręczono nagrody zwycięzcom Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Master of Words", a także uhonorowano laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego OLIMPUS SESJA WIOSENNA. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych konkursach językowych chęci do działania, nieustannej motywacji w dążeniu do obranego celu, a także swoich własnych, osobistych sukcesów! Dzisiejszy happening został poprowadzony przez Zuzannę Puckę z klasy Vb, która zachęcała wszystkich uczniów naszej szkoły do konwersacji w języku angielskim i niemieckim.

Szkolny Dzień Języków Obcych