Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

20 maja 2019 20:23 | Aktualności

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej BRZESZCZE ALL STARS 2019

16 maja odbyła się już siódma edycja Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej BRZESZCZE ALL STARS 2019. W tym roku naszą szkołę reprezentowały uczennice, które zakwalifikowały się do występu na deskach sceny Ośrodka Kultury Brzeszcze po wcześniej przeprowadzonych eliminacjach szkolnych. W kategorii klas IV-VI można było podziwiać występ Kornelii Zając z klasy 5b do utworu "Me and my broken heart " zespołu Rixton oraz duetu: Oliwii Paszek i Weroniki Szczerbowskiej z klasy 4a do utworu "Shotgun" George'a Ezry. W kategorii klas VII-VIII i gimnazjum zaprezentowały się: Julia Bisaga z klasy 7b w utworze "Bellyache" Billie Eilish, Emilia Krawczyk z klasy 7a w utworze "The Lonely" Christiny Perri, Maja Lepianka z klasy 8a w utworze "I don't wanna be you anymore" Billie Eilish oraz Liwia Poprawa z klasy 8a w utworze "Pacifier" Billie Eilish. Wszystkie występy naszych uczennic były przygotowane na wysokim poziomie wokalnym i w sposób profesjonalny. Gratulujemy! Jury oceniało poprawność językową, muzykalność i ogólny wyraz artystyczny. Ostatecznie nasze solistki z kategorii starszej grupy wiekowej zostały ogromnie docenione. 1 miejsce zdobyła Maja Lepianka z klasy 8a, 3 miejsce Emilia Krawczyk z klasy 7a, wyróżnienia otrzymały Julia Bisaga z klasy 7b i Liwia Poprawa z klasy 8a. Serdecznie gratulujemy sukcesu! W przerwie między przesłuchaniami ogłoszono również wyniki Gminnego Konkursu Literackiego Języka Angielskiego "Masters of Words". 1 miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI zdobył Wojciech Niedziela z klasy 5b, a w kategorii uczniów klas VII-VIII i gimnazjum 2 miejsce zdobyła Hanna Tobiasz z klasy 7b. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej BRZESZCZE ALL STARS 2019