Rajd rowerowy - odwołany.

13 maja 2019 12:17 | Aktualności

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS SESJA WIOSENNA.

20 marca w naszej szkole nauczyciele języka angielskiego po raz pierwszy przeprowadzili Ogólnopolską Olimpiadę Języka Angielskiego OLIMPUS SESJA WIOSENNA.  Łącznie udział wzięło 29 uczniów z klas IV-VIII. Olimpiada sprawdzała wiedzę i umiejętności uczniów z obszarów leksyki i gramatyki, a także odpowiedniej znajomości funkcji i środków językowych. Olimpiada została przeprowadzona w formie testu, w którym uczniowie mogli wybrać jedną, dwie, trzy lub cztery prawidłowe odpowiedzi. Na rozwiązanie testu mieli 55 minut. Testy były zróżnicowane pod względem stopnia trudności, odpowiednio do poziomu danej klasy. Ostatecznie po otrzymaniu oficjalnych wyników w skali ogólnopolskiej tytuł laureata otrzymali: Dobromił Wiewiórski z klasy 8a (10 miejsce w Polsce), Maja Lepianka z klasy 8a (14 miejsce w Polsce), Hanna Tobiasz z klasy 7b (15 miejsce w Polsce). Serdecznie gratulujemy laureatom ogromnego sukcesu, a także dalszego rozwijania swoich pasji językowych!