Zakończenie roku szkolnego - 19.06.2019r.

17 marca 2019 18:36 | Aktualności

Dzień Kobiet

"Dla Ciebie dziś kwiaty i uśmiechy,
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk, dużo radości.

Dla mamy, pani, dla dziewczynek,
w domu i w szkole, na wycieczce,
każdego dnia dobry uczynek -
to jest od chłopców drobny upominek..."

8 marca obchodziliśmy w naszej szkole tradycyjnie Dzień Kobiet. W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski przygotował krótki apel na przerwach po lekcji pierwszej i drugiej na korytarzu szkolnym na parterze. Uczniowie z klasy 6a: Korneliusz i Kamil oraz z klasy 6b: Dominik i Miłosz poprowadzili krótką uroczystość, przesyłając wszystkim paniom i dziewczynom życzenia z okazji ich święta oraz muzyczne dedykacje, m.in. piosenkę Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" oraz słynny hit Roya Orbisona "Pretty Woman". Ogromną atrakcją okazał się występ Edyty Górniak, która w tym dniu przyjechała do naszej szkoły wraz ze swoim zespołem, aby zaszczycić całą widownię wykonaniem swojego nieśmiertelnego przeboju "Jestem kobietą". Po uroczystym złożeniu życzeń wszystkie panie i dziewczyny zostały obdarowane słodkim upominkiem.

Dzień Kobiet