Rajd rowerowy - odwołany.

04 marca 2019 13:51 | Aktualności

Średniowieczne zamki i klasztory - projekt historyczny uczniów klas czwartych.

4 marca sala językowo-historyczna zamieniła się w prawdziwą galerię pięknych prac przygotowanych przez czwartoklasistów. Na wykonanie projektu uczniowie mieli miesiąc czasu. Dziś można było podziwiać efekt końcowy - makiety przedstawiające średniowieczne zamki i klasztory. Niektóre były większe, okazałe, inne z kolei były mniejsze i przedstawiały szczegółowe fragmenty budowli lub jej mieszkańców. Prace były wykonywane w zespołach, co czasami utrudnia wykonanie zadania, ponieważ należało się  podzielić obowiązkami i dobrze zaplanować działania na ustalony termin. Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną kretywnością i wyobraźnią, ponieważ część prac była wiernym odzwierciedleniem prawdziwych, realnych budowli średniowiecznych, a niektóre były wykonywane przez pryzmat wyobraźni i fantazji dziecięcej. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie prace nie tylko zostały wysoko ocenione, ale co najważniejsze docenione, ponieważ wszyscy uczniowie wywiązali się z powierzonego im zadania. Ponadto, wszystkie wykonane prace uczniów będą również oceniane przez jury w szkolnym konkursie historyczno-plastycznym dla uczniów klas czwartych "Średniowieczne zamki i klasztory". Gratulujemy wszystkim czwartoklasistom pomysłowości i ogromnego zaangażowania w projekt!

Średniowieczne zamki i klasztory - projekt historyczny uczniów klas czwartych.