Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 8b

Wychowawca

mgr Renata Sikorska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
08:40 - 09:25 historia sala 21 mgr Maria Zuber
09:35 - 10:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 16 - pracownia matematyczna mgr Renata Sikorska
11:35 - 12:20 chemia sala 11 mgr Edyta Włoch
12:35 - 13:20 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
13:25 - 14:10 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
08:40 - 09:25 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
10:30 - 11:15 EDB świetlica mgr Marcin Sikorski
10:35 - 12:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
12:35 - 13:20 język niemiecki sala 17 mgr Magdalena Fajfer
13:25 - 14:10 WOS sala 15 mgr Katarzyna Studencka
14:10 - 15:00 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
09:35 - 10:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
10:30 - 11:15 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
11:35 - 12:20 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
12:35 - 13:20 chemia sala 11 mgr Edyta Włoch
13:25 - 14:10 historia sala 15 mgr Maria Zuber
14:15 - 15:00 język polski co 2 tygodnie sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 religia sala 22 - pracownia komputerowa ks. mgr Wiesław Mrowiec
08:40 - 09:25 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
09:35 - 10:20 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
10:30 - 11:15 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 język niemiecki sala 15 mgr Magdalena Fajfer
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
13:25 - 14:10 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch
14:15 - 15:00 WDŻ sala 11 mgr Edyta Sowa

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
08:40 - 09:25 WOS sala 19 mgr Katarzyna Studencka
09:35 - 10:20 religia sala 16 - pracownia matematyczna ks. mgr Wiesław Mrowiec
10:30 - 11:15 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
12:35 - 13:20 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński