Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 8a

Wychowawca

mgr Jacek Pucka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 religia sala 16 - pracownia matematyczna ks. mgr Wiesław Mrowiec
08:40 - 09:25 chemia sala 11 mgr Edyta Włoch
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza świetlica mgr Jacek Pucka
11:35 - 12:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
12:35 - 13:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
13:25 - 14:10 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
14:15 - 15:00 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
08:40 - 09:25 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
09:35 - 10:20 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
10:30 - 11:15 historia sala 22 - pracownia komputerowa mgr Maria Zuber
11:35 - 12:20 język niemiecki sala 17 mgr Magdalena Fajfer
12:35 - 13:20 WOS sala 15 mgr Katarzyna Studencka
13:25 - 14:10 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
08:40 - 09:25 fizyka sala 21 mgr Renata Juras
09:35 - 10:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
10:30 - 11:15 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
11:35 - 12:20 EDB świetlica mgr Marcin Sikorski
12:35 - 13:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
13:25 - 14:10 religia sala 12 ks. mgr Wiesław Mrowiec
14:15 - 15:00 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
08:40 - 09:25 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
10:30 - 11:15 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
11:35 - 12:20 chemia sala 11 mgr Edyta Włoch
12:35 - 13:20 język niemiecki sala 17 mgr Magdalena Fajfer
13:25 - 14:10 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 WOS sala 11 mgr Katarzyna Studencka
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
09:35 - 10:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
10:30 - 11:15 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
12:35 - 13:20 historia sala 21 mgr Maria Zuber
13:25 - 14:10 WDŻ sala 15 mgr Edyta Sowa