Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 7b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
08:40 - 09:25 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 21 mgr Marta Andrzejczak
11:35 - 12:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
12:35 - 13:20 geografia sala 19 mgr Monika Brońka
13:25 - 14:10 religia sala 17 ks. mgr Wiesław Mrowiec
14:15 - 15:00 fizyka sala 11 mgr Renata Juras

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
08:40 - 09:25 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
09:35 - 10:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
10:30 - 11:15 język niemiecki sala 11 mgr Magdalena Fajfer
11:35 - 12:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
12:35 - 13:20 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
08:40 - 09:25 chemia sala 11 mgr Monika Piwowarska
09:35 - 10:20 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
10:30 - 11:15 geografia sala 19 mgr Monika Brońka
11:35 - 12:20 religia sala 17 ks. mgr Wiesław Mrowiec
12:35 - 13:20 historia sala 17 mgr Maria Zuber
13:25 - 14:10 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
08:40 - 09:25 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka
09:35 - 10:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
10:30 - 11:15 język niemiecki sala 22 - pracownia komputerowa mgr Magdalena Fajfer
11:35 - 12:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
12:35 - 13:20 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
13:25 - 14:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
14:15 - 15:00 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
08:40 - 09:25 chemia sala 11 mgr Monika Piwowarska
09:35 - 10:20 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
10:30 - 11:15 historia sala 22 - pracownia komputerowa mgr Maria Zuber
11:35 - 12:20 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska