Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 7a

Wychowawca

mgr Monika Brońka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 chemia sala 11 mgr Monika Piwowarska
08:40 - 09:25 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
09:35 - 10:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 19 mgr Monika Brońka
11:35 - 12:20 fizyka sala 19 mgr Renata Juras
12:35 - 13:20 religia sala 17 ks. mgr Wiesław Mrowiec
13:25 - 14:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
14:15 - 15:00 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
09:35 - 10:20 język niemiecki sala 16 - pracownia matematyczna mgr Magdalena Fajfer
10:30 - 11:15 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
11:35 - 12:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
12:35 - 13:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
13:25 - 14:10 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 biologia sala 21 mgr Monika Piwowarska
08:40 - 09:25 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
09:35 - 10:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
10:30 - 11:15 fizyka sala 12 mgr Renata Juras
11:35 - 12:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
12:35 - 13:20 religia sala 12 ks. mgr Wiesław Mrowiec

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 chemia sala 11 mgr Monika Piwowarska
08:40 - 09:25 historia sala 21 mgr Maria Zuber
09:35 - 10:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
10:30 - 11:15 geografia sala 19 mgr Monika Brońka
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
12:35 - 13:20 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
13:25 - 14:10 język niemiecki sala 17 mgr Magdalena Fajfer

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 geografia sala 19 mgr Monika Brońka
08:40 - 09:25 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
09:35 - 10:20 historia sala 20 mgr Maria Zuber
10:30 - 11:15 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
11:35 - 12:20 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka
12:35 - 13:20 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
13:25 - 14:10 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński