Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 6c

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
08:40 - 09:25 religia sala 15 mgr Beata Lach
09:35 - 10:20 lekcja wychowawcza sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
10:30 - 11:15 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
11:35 - 12:20 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
12:35 - 13:20 informatyka grupa I sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
08:40 - 09:25 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
09:35 - 10:20 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
10:30 - 11:15 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
11:35 - 12:20 historia sala 20 mgr Kinga Wrona

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
08:40 - 09:25 technika sala 22 - pracownia komputerowa mgr Elżbieta Gondek-Poznańska
09:35 - 10:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
10:30 - 11:15 historia sala 20 mgr Kinga Wrona
11:35 - 12:20 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 informatyka grupa II sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
08:40 - 09:25 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
09:35 - 10:20 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
10:30 - 11:15 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
12:35 - 13:20 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch
13:25 - 14:10 religia sala 18 - pracownia matematyczna mgr Beata Lach

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
09:35 - 10:20 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
10:30 - 11:15 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
11:35 - 12:20 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
12:35 - 13:20 WDŻ sala 15 mgr Edyta Sowa