Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 6b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
09:35 - 10:20 lekcja wychowawcza sala 11 mgr Monika Piwowarska
10:30 - 11:15 matematyka sala 22 - pracownia komputerowa mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 biologia sala 12 mgr Monika Piwowarska
12:35 - 13:20 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
09:35 - 10:20 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
10:30 - 11:15 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
11:35 - 12:20 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
08:40 - 09:25 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
09:35 - 10:20 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka
10:30 - 11:15 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
08:40 - 09:25 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
09:35 - 10:20 historia sala 20 mgr Kinga Wrona
10:30 - 11:15 religia świetlica mgr Beata Lach
11:35 - 12:20 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
08:40 - 09:25 historia sala 20 mgr Kinga Wrona
09:35 - 10:20 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
10:30 - 11:15 technika sala 11 mgr Elżbieta Gondek-Poznańska
11:35 - 12:20 religia sala 18 - pracownia matematyczna mgr Beata Lach
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
13:25 - 14:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski