Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 6a

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 geografia sala 22 - pracownia komputerowa mgr Edyta Włoch
08:40 - 09:35 historia sala 20 mgr Kinga Wrona
09:35 - 10:20 lekcja wychowawcza sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
10:30 - 11:15 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
11:35 - 12:20 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
12:35 - 13:20 biologia sala 12 mgr Monika Piwowarska
13:25 - 14:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
14:15 - 15:00 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:45 - 08:35 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
08:40 - 09:25 historia sala 20 mgr Kinga Wrona
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
10:30 - 11:15 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
11:35 - 12:20 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 technika sala 22 - pracownia komputerowa mgr Elżbieta Gondek-Poznańska
08:40 - 09:25 religia sala 20 mgr Beata Lach
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
10:30 - 11:15 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
11:35 - 12:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
08:40 - 09:25 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
09:35 - 10:20 religia sala 22 - pracownia komputerowa mgr Beata Lach
10:30 - 11:15 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
11:35 - 12:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
12:35 - 13:20 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
08:40 - 09:25 język polski sala 15 mgr Elżbieta Jarosińska
09:35 - 10:20 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka
10:30 - 11:15 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
11:35 - 12:20 informatyka grupa II sala 21 mgr Ryszard Ciepliński