Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 5c

Wychowawca

mgr Edyta Włoch

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
09:35 - 10:20 lekcja wychowawcza sala 22 - pracownia komputerowa mgr Edyta Włoch
10:30 - 11:15 religia sala 12 ks. mgr Wiesław Mrowiec
11:35 - 12:20 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 historia sala 21 mgr Maria Zuber
08:40 - 09:25 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Leokadia Malec
09:35 - 10:20 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
10:30 - 11:15 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
11:35 - 12:20 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch
12:35 - 13:20 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka
08:40 - 09:25 religia sala 19 ks. mgr Wiesław Mrowiec
09:35 - 10:20 technika sala 15 mgr Elżbieta Gondek-Poznańska
10:30 - 11:15 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
11:35 - 12:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Leokadia Malec

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 historia sala 21 mgr Maria Zuber
08:40 - 09:25 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
09:35 - 10:20 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
10:30 - 11:15 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
11:35 - 12:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Leokadia Malec
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
13:25 - 14:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
08:40 - 09:25 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Leokadia Malec
09:35 - 10:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
10:30 - 11:15 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
11:35 - 12:20 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
12:35 - 13:20 WDŻ sala 21 mgr Marta Andrzejczak