Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 5b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
08:40 - 09:25 religia sala 16 - pracownia matematyczna ks. mgr Wiesław Mrowiec
09:35 - 10:20 lekcja wychowawcza sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
10:30 - 11:15 historia sala 20 mgr Maria Zuber
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
13:25 - 14:00 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
08:40 - 09:25 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
09:35 - 10:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
10:30 - 11:15 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
11:35 - 12:20 matematyka sala 15 mgr Leokadia Malec

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 religia sala 19 ks. mgr Wiesław Mrowiec
08:40 - 09:25 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka
09:35 - 10:20 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
10:30 - 11:15 matematyka sala 17 mgr Leokadia Malec
11:35 - 12:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
12:35 - 13:20 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
09:35 - 10:20 matematyka sala 11 mgr Leokadia Malec
10:30 - 11:15 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch
11:35 - 12:20 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
12:35 - 13:20 WDŻ sala 21 mgr Marta Andrzejczak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
08:40 - 09:25 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
09:35 - 10:20 technika sala 22 - pracownia komputerowa mgr Elżbieta Gondek-Poznańska
10:30 - 11:15 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Leokadia Malec
11:35 - 12:20 historia sala 21 mgr Maria Zuber