Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 5a

Wychowawca

mgr Maria Małecka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 historia sala 21 mgr Maria Zuber
08:40 - 09:25 biologia sala 12 mgr Monika Piwowarska
09:35 - 10:20 lekcja wychowawcza sala 12 mgr Maria Małecka
10:30 - 11:15 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
08:40 - 09:25 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
09:35 - 10:20 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
10:30 - 11:15 matematyka sala 12 mgr Leokadia Malec
11:35 - 12:20 religia sala 12 mgr Beata Lach
12:35 - 13:20 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
08:40 - 09:25 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
09:35 - 10:20 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Leokadia Malec
10:30 - 11:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
11:35 - 12:20 historia sala 18 - pracownia matematyczna mgr Maria Zuber
12:35 - 13:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
13:25 - 14:10 WDŻ sala 19 mgr Marta Andrzejczak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
08:40 - 09:25 religia sala 22 - pracownia komputerowa mgr Beata Lach
09:35 - 10:20 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
10:30 - 11:15 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Leokadia Malec
11:35 - 12:20 informatyka grupa I sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 informatyka grupa II sala 18 - pracownia matematyczna mgr Agnieszka Gabryś
08:40 - 09:25 technika sala 21 mgr Elżbieta Gondek-Poznańska
09:35 - 10:20 matematyka sala 17 mgr Leokadia Malec
10:30 - 11:15 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka
11:35 - 12:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka