Nowe zakładki: STREFA RODZICA (wymagania edukacyjne - specjaliści - biblioteka - świetlica i stołówka)* STREFA UCZNIA* (zastępstwa - konkursy - zajęcia dodatkowe)::Zebranie z rodzicami - 14.11.2019r.(czwartek)

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 4a

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
08:40 - 09:25 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
09:35 - 10:20 lekcja wychowawcza sala 20 mgr Maria Zuber
10:30 - 11:15 przyroda sala 11 mgr Monika Piwowarska
11:35 - 12:20 religia sala 17 ks. mgr Wiesław Mrowiec

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
08:40 - 09:25 historia sala 19 mgr Maria Zuber
09:35 - 10:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
10:30 - 11:15 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
12:35 - 13:20 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
08:40 - 09:25 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
10:30 - 11:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
11:35 - 12:20 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
08:40 - 09:25 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
09:35 - 10:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
10:30 - 11:15 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
11:35 - 12:20 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa mgr Ryszard Ciepliński

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 technika sala 12 mgr Elżbieta Gondek-Poznańska
08:40 - 09:25 religia sala 12 ks. mgr Wiesław Mrowiec
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
10:30 - 11:15 przyroda sala 9 mgr Monika Piwowarska
10:35 - 12:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
12:35 - 13:20 język polski sala 17 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa