Zakończenie roku szkolnego - 19.06.2019r.

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 8b

Wychowawca

mgr Mariola Pałka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
08:40 - 09:25 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
09:35 - 10:20 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
12:35 - 13:20 geografia sala 20 mgr Edyta Włoch
13:25 - 14:10 chemia sala 11 mgr Edyta Włoch
14:15 - 15:00 informatyka grupa I sala 14 mgr Agnieszka Gabryś

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
08:40 - 09:25 język niemiecki sala 20 mgr Magdalena Fajfer
09:35 - 10:20 biologia sala 22 - pracownia komputerowa mgr Monika Piwowarska
10:30 - 11:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
11:35 - 12:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
12:35 - 13:20 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 religia sala 18 - pracownia matematyczna ks. mgr Wiesław Mrowiec
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
09:35 - 10:20 historia sala 22 - pracownia komputerowa mgr Paweł Obstarczyk
10:30 - 11:15 chemia sala 11 mgr Edyta Włoch
11:35 - 12:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
12:35 - 13:20 WOS sala 21 mgr Paweł Obstarczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
09:35 - 10:20 historia sala 22 - pracownia komputerowa mgr Paweł Obstarczyk
10:30 - 11:15 WOS sala 22 - pracownia komputerowa mgr Paweł Obstarczyk
11:35 - 12:20 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
12:35 - 13:20 religia sala 18 - pracownia matematyczna ks. mgr Wiesław Mrowiec
13:25 - 14:10 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
14:15 - 15:00 informatyka grupa II sala 14 mgr Agnieszka Gabryś

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
08:40 - 09:25 EDB świetlica mgr Marcin Sikorski
09:35 - 10:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
10:30 - 11:15 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
11:35 - 12:20 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
13:25 - 14:10 język niemiecki sala 19 mgr Magdalena Fajfer