Zakończenie roku szkolnego - 19.06.2019r.

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 8a

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
08:40 - 09:25 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
09:35 - 10:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 14 mgr Marcin Sikorski
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
12:35 - 13:20 historia sala 16 - pracownia matematyczna mgr Paweł Obstarczyk
13:25 - 14:10 informatyka grupa I sala 14 mgr Agnieszka Gabryś

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język niemiecki sala 20 mgr Magdalena Fajfer
08:40 - 09:25 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
09:35 - 10:20 język polski sala 14 mgr Marta Andrzejczak
10:30 - 11:15 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 geografia sala 14 mgr Edyta Włoch
12:35 - 13:20 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
13:25 - 14:10 chemia sala 11 mgr Edyta Włoch
14:15 - 00:00 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
09:35 - 10:20 religia sala 14 ks. mgr Wiesław Mrowiec
10:30 - 11:15 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
11:35 - 12:20 chemia sala 11 mgr Edyta Włoch
12:35 - 13:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
13:35 - 14:10 WOS sala 21 mgr Paweł Obstarczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 historia sala 18 - pracownia matematyczna mgr Paweł Obstarczyk
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
09:35 - 10:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
10:30 - 11:15 religia sala 14 ks. mgr Wiesław Mrowiec
11:35 - 12:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
12:35 - 13:20 WOS sala 17 mgr Paweł Obstarczyk
13:25 - 14:10 informatyka grupa II sala 14 mgr Agnieszka Gabryś

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
08:40 - 09:25 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
09:35 - 10:20 EDB świetlica
10:30 - 11:15 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 język niemiecki sala 16 - pracownia matematyczna mgr Magdalena Fajfer
12:35 - 13:20 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
13:25 - 14:10 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona