Zakończenie roku szkolnego - 19.06.2019r.

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 7b

Wychowawca

mgr Renata Sikorska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa inż. Agnieszka Augustyniak
08:40 - 09:25 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch
09:35 - 10:20 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 20 mgr Renata Sikorska
11:35 - 12:20 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
12:35 - 13:20 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
13:25 - 14:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
08:40 - 09:25 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
09:35 - 10:20 język niemiecki sala 21 mgr Magdalena Fajfer
10:30 - 11:15 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
10:35 - 12:20 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
12:35 - 13:20 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch
13:25 - 14:10 biologia sala 12 mgr Monika Piwowarska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
08:40 - 09:25 religia sala 19 ks. mgr Wiesław Mrowiec
09:35 - 10:20 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
10:30 - 11:15 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 historia sala 18 - pracownia matematyczna mgr Paweł Obstarczyk
12:35 - 13:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
13:25 - 14:10 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa inż. Agnieszka Augustyniak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
08:40 - 09:25 religia sala 22 - pracownia komputerowa ks. mgr Wiesław Mrowiec
09:35 - 10:20 chemia sala 11 mgr Monika Piwowarska
10:30 - 11:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
11:35 - 12:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
12:35 - 13:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
13:25 - 14:10 historia sala 17 mgr Paweł Obstarczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
08:40 - 09:25 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
09:35 - 10:20 chemia sala 11 mgr Monika Piwowarska
10:30 - 11:15 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Renata Sikorska
12:35 - 13:20 język niemiecki sala 21 mgr Magdalena Fajfer
13:25 - 14:10 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka