Zakończenie roku szkolnego - 19.06.2019r.

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 7a

Wychowawca

mgr Jacek Pucka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 geografia sala 16 - pracownia matematyczna mgr Edyta Włoch
08:40 - 09:25 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
09:35 - 10:20 religia świetlica ks. mgr Wiesław Mrowiec
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza świetlica mgr Jacek Pucka
11:35 - 12:20 historia sala 18 - pracownia matematyczna mgr Paweł Obstarczyk
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
13:25 - 14:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa inż. Agnieszka Augustyniak
08:40 - 09:25 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
09:35 - 10:20 fizyka sala 11 mgr Renata Juras
10:30 - 11:15 język niemiecki sala 20 mgr Magdalena Fajfer
11:35 - 12:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
12:35 - 13:20 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
08:40 - 09:25 biologia sala 11 mgr Monika Piwowarska
09:35 - 10:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
10:30 - 11:15 historia sala 12 mgr Paweł Obstarczyk
11:35 - 12:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
12:35 - 13:20 geografia sala 11 mgr Edyta Włoch
13:25 - 14:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
14:15 - 15:00 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa inż. Agnieszka Augustyniak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
08:40 - 09:25 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
09:35 - 10:20 religia świetlica ks. mgr Wiesław Mrowiec
10:30 - 11:15 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
11:35 - 12:20 chemia sala 11 mgr Monika Piwowarska
12:35 - 13:20 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
13:25 - 14:10 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
14:15 - 15:00 WDŻ sala 20 mgr Anna Piestrak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 chemia sala 11 mgr Monika Piwowarska
08:40 - 09:25 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
09:35 - 10:20 język polski sala 21 mgr Marta Andrzejczak
10:30 - 11:15 język niemiecki sala 22 - pracownia komputerowa mgr Magdalena Fajfer
11:35 - 12:20 biologia sala 18 - pracownia matematyczna mgr Monika Piwowarska
12:35 - 13:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
13:25 - 14:10 fizyka sala 11 mgr Renata Juras