Zakończenie roku szkolnego - 19.06.2019r.

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 5b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 informatyka grupa I sala 14 mgr Mariola Pałka
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
09:35 - 10:20 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 11 mgr Monika Piwowarska
11:35 - 12:20 informatyka grupa II sala 14 mgr Mariola Pałka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 religia sala 12 mgr Beata Lach
08:40 - 09:25 biologia sala 12 mgr Monika Piwowarska
09:35 - 10:20 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
10:30 - 11:15 geografia sala 17 mgr Edyta Włoch
11:35 - 12:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
12:35 - 13:20 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
13:25 - 14:10 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
08:40 - 09:25 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
09:35 - 10:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona
10:30 - 11:15 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
11:35 - 12:20 historia sala 20 mgr Kinga Wrona

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
08:40 - 09:25 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
09:35 - 10:20 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
10:30 - 11:15 język polski sala 17 mgr Elżbieta Jarosińska
11:35 - 12:20 technika sala 22 - pracownia komputerowa inż. Agnieszka Augustyniak
12:35 - 13:20 język angielski sala 20 mgr Kinga Wrona

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka
08:40 - 09:25 matematyka sala 16 - pracownia matematyczna mgr Mariola Pałka
09:35 - 10:20 historia sala 20 mgr Kinga Wrona
10:30 - 11:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
11:35 - 12:20 religia sala 4 mgr Beata Lach