Zakończenie roku szkolnego - 19.06.2019r.

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 4b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
08:40 - 09:25 historia sala 20 mgr Kinga Wrona
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
11:35 - 12:20 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
08:40 - 09:25 technika sala 22 - pracownia komputerowa inż. Agnieszka Augustyniak
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
10:30 - 11:15 matematyka sala 12 mgr Leokadia Malec
11:35 - 12:20 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
08:40 - 09:25 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
09:35 - 10:20 przyroda sala 15 mgr Urszula Szulkowska
10:30 - 11:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
11:35 - 12:20 matematyka sala 15 mgr Leokadia Malec
12:35 - 13:20 religia sala 12 mgr Beata Lach
13:25 - 14:10 WDŻ mgr Anna Piestrak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa mgr Agnieszka Gabryś
08:40 - 09:25 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
09:35 - 10:20 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
10:30 - 11:15 matematyka sala 12 mgr Leokadia Malec
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Jacek Pucka
12:35 - 13:20 informatyka grupa I sala 14 mgr Agnieszka Gabryś

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 przyroda sala 19 mgr Urszula Szulkowska
08:40 - 09:25 religia sala 22 - pracownia komputerowa ks. mgr Wiesław Mrowiec
09:35 - 10:20 matematyka sala 15 mgr Leokadia Malec
10:30 - 11:15 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka
11:35 - 12:20 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa