Zakończenie roku szkolnego - 19.06.2019r.

Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Klasa 4a

Wychowawca

mgr Maria Małecka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
08:40 - 09:25 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
09:35 - 10:20 historia sala 20 mgr Kinga Wrona
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 12 mgr Maria Małecka
11:35 - 12:20 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
12:35 - 13:20 przyroda sala 11 mgr Urszula Szulkowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
08:40 - 09:25 religia świetlica mgr Beata Lach
09:35 - 10:20 przyroda sala 15 mgr Urszula Szulkowska
10:30 - 11:15 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
11:35 - 12:20 matematyka sala 19 mgr Leokadia Malec

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 informatyka grupa I sala 14 mgr Agnieszka Gabryś
08:40 - 09:25 technika sala 22 - pracownia komputerowa inż. Agnieszka Augustyniak
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
10:30 - 11:15 matematyka sala 15 mgr Leokadia Malec
11:35 - 12:20 informatyka grupa II sala 14 mgr Agnieszka Gabryś

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
08:40 - 09:25 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
09:35 - 10:20 matematyka sala 19 mgr Leokadia Malec
10:30 - 11:15 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
11:35 - 12:20 religia sala 16 - pracownia matematyczna mgr Beata Lach

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:50 - 08:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna mgr Marcin Sikorski
08:40 - 09:25 język polski sala 15 mgr Jadwiga Ignatiuk - Grzywa
09:35 - 10:20 plastyka sala 12 mgr Maria Małecka
10:30 - 11:15 matematyka sala 18 - pracownia matematyczna mgr Leokadia Malec
11:35 - 12:20 język angielski sala 19 mgr Monika Brońka
12:35 - 13:20 muzyka sala 12 mgr Maria Małecka