Kadra

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
07:50 - 08:35 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa 7b
08:40 - 09:25 technika sala 22 - pracownia komputerowa 5c
09:35 - 10:20 technika sala 22 - pracownia komputerowa 4c
10:30 - 11:15 lekcja wychowawcza sala 22 - pracownia komputerowa 4c
12:35 - 13:20 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa 5c
13:25 - 14:10 zajęcia komputerowe I grupa sala 22 - pracownia komputerowa 6b
14:15 - 15:00 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa 6a

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
07:50 - 08:35 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa 7a
08:40 - 09:25 technika sala 22 - pracownia komputerowa 4b
09:35 - 10:20 technika świetlica 6b
10:30 - 11:15 technika świetlica 5a
11:35 - 12:20 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa 4c
12:35 - 13:20 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa 5c
13:25 - 14:10 zajęcia komputerowe II grupa sala 22 - pracownia komputerowa 6b

Środa

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
07:50 - 08:35 technika sala 22 - pracownia komputerowa 4c
08:40 - 09:25 technika sala 22 - pracownia komputerowa 4a
10:30 - 11:15 technika świetlica 6a
11:35 - 12:20 informatyka grupa I sala 22 - pracownia komputerowa 5a
12:35 - 13:20 zajęcia komputerowe II grupa sala 22 - pracownia komputerowa 6a
13:25 - 14:10 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa 7b
14:15 - 15:00 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa 7a

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
11:35 - 12:20 technika sala 22 - pracownia komputerowa 5b
12:35 - 13:20 zajęcia komputerowe I grupa sala 22 - pracownia komputerowa 6a
13:25 - 14:10 zajęcia komputerowe I grupa sala 22 - pracownia komputerowa 6b
14:15 - 15:00 informatyka grupa II sala 22 - pracownia komputerowa 5a

Piątek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
12:35 - 13:20 zajęcia komputerowe II grupa sala 22 - pracownia komputerowa 6b
13:25 - 14:10 zajęcia komputerowe II grupa sala 22 - pracownia komputerowa 6a