Sukcesy

Rok szkolny 2018/2019


Szkolny Konkurs wiedzy przyrodniczej dla uczniów klas VI-VIII

Najlepsze wyniki uzyskali:

Aleksandra Paskudzka z klasy 7b

Mikołaj Wyrobek z klasy 8b

Miłosz Kot z klasy 6b

Jagna Kwiatkowska z klasy 6b

Joanna Pępek z klasy 6a

Jakub Wawro z klasy 5b

Kornel Jucha z klasy 5a


Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

Wyróżnienie w kategorii prac indywidualnych:

Aleksandra Korczyk z klasy 7b

W kategorii test wyróżnienie uzyskali:

Szymon Szczerbowski z klasy 6b

Weronika Siuta z klasy 4b

Jan Mostowik z klasy 4c

Weronika Małecka z klasy 4c

Oskar Pytlik z klasy 4c

Dawid Komendera z klasy 4c

Wynik bardzo dobry w rankingu ogólnopolskim uzyskali:

Szymon Szczerbowski z klasy 6b

Qendresa Temaj z klasy 7b

Hanna Tobiasz z klasy 7b

Jan Mostowik z klasy 4c


Szkolny Konkurs Historyczny dla uczniów klas piątych "W starożytnym Egipcie, Grecji i Rzymie"

1 miejsce - Karol Golik z klasy 5a

1 miejsce - Emilia Jachniak i Marta Paszek z klasy 5b

1 miejsce - Maja Grzybowska i Kornelia Jędrocha z klasy 5c

2 miejsce - Julia Śmiechura z klasy 5a

2 miejsce - Natalia Adamczyk, Martyna Korczyk i Klaudia Pasternak z klasy 5a

2 miejsce - Martyna Matejczyk z klasy 5b

3 miejsce - Karolina Chochół i Kinga Grzegorczyk z klasy 5a

3 miejsce - Emilia Klimeczek z klasy 5c

3 miejsce - Mikołaj Pilarski i Kacper Walkarz z klasy 5c


Powiatowy Konkurs ortograficzny i interpunkcyjny "AS"

4 miejsce - Julia Bisaga z klasy 7b


Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka - Plus XXXI edycja

Laureat I stopnia z wyróżnieniem:

Zofia Zajda z klasy 4c

Krzysztof Romanek z klasy 4c

Paweł Nawrocki z klasy 5b

Laureat I stopnia:

Weronika Małecka z klasy 4c

Jan Mostowik z klasy 4c

Wiktor Sójka z klasy 5b

Laureat II stopnia:

Anna Ziółkowska z klasy 4b

Laureat III stopnia:

Aleksandra Pastuszka z klasy 4b

Aleksander Pająk z klasy 5b

Krzysztof Raczek z klasy 5b

Radosław Oczkowski z klasy 6a

Miłosz Kot z klasy 6b


Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "Master of Words" - "Mistrz Słówek"

Mistrz Klas Trzecich - Natalia Głąb z klasy 3a

Mistrz Klas Czwartych - Anna Ziółkowska z klasy 4b

Mistrz Klas Piątych - Adam Soból z klasy 5b

Mistrz Klas Szóstych - Hanna Kruczyńska z klasy 6b

Mistrz Klas Siódmych - Patryk Klimeczek z klasy 7b

Mistrz Klas Ósmych - Dobromił Wiewiórski z klasy 8a


Gminne Zawody Pływackie Klas III

Vanessa Tomasiczek z klasy 3a - tytuł "Najlepszej Pływaczki Zawodów";

I miejsce w stylu klasycznym; III miejsce w stylu dowolnym

Natalia Głąb z klasy 3a - II miejsce w stylu dowolnym; II miejsce w stylu grzbietowym

Nikodem Smakowski z klasy 3a - II miejsce w stylu grzbietowym

III miejsce w sztafecie dla drużyny w składzie:

Vanessa Tomasiczek, Natalia Głąb, Maksymilian Kotlarczyk, Ignacy Paw


Gminny Diament Roku 2019

Krzysztof Raczek z klasy 5b


Gminne Zawody Pożarniczo-Sportowe - 1 miejsce dla drużyny w składzie:

Wiktoria Wasilak z klasy 6a

Emilia Kwaśniak z klasy 6a

Radosław Oczkowski z klasy 6a

Patryk Mateja z klasy 6a

Jagna Kwiatkowska z klasy 6b

Miłosz Karcz z klasy 6b

Kinga Nowak z klasy 7a

Emilia Krawczyk z klasy 7a

Paweł Peczyk z klasy 7a

Martyna Juras z klasy 7b

Aleksandra Paskudzka z klasy 7b

Kacper Naglik z klasy 7b

Dawid Sikora z klasy 7b

Weronika Kózka z klasy 8a

Julia Majda z klasy 8a

Bartosz Sajdak z klasy 8a

Mateusz Miszuta z klasy 8a

Oliwia Rudek z klasy 8b

Kamil Korczyk z klasy 8b

Szymon Saduś z klasy 8b


Gminne Zawody w czwórboju lekkoatletycznym - 2 miejsce dla drużyny chłopców w składzie:

Radosław Oczkowski z klasy 6a

Kamil Nowak z klasy 6a

Patryk Mateja z klasy 6a

Miłosz Karcz z klasy 6b

Jakub Dziadkowiec z klasy 6b

Bartosz Lach z klasy 5a


Gminne Zawody w czwórboju lekkoatletycznym - 2 miejsce dla drużyny dziewcząt w składzie:

Wiktoria Wasilak z klasy 6a

Anna Wawro z klasy 6a

Jagna Kwiatkowska z klasy 6b

Natalia Adamczyk z klasy 5a

Zuzanna Pucka z klasy 5b

Kinga Jasek z klasy 5b


Powiatowe Zawody w trójboju lekkoatletycznym - 2 miejsce dla drużyny chłopców w składzie:

Jakub Grudniewicz z klasy 4a

Michał Duźniak z klasy 4a

Jan Mostowik z klasy 4c

Krzysztof Romanek z klasy 4c

Jakub Korczyk z klasy 5b

Wojciech Niedziela z klasy 5b


Gminne Zawody w trójboju lekkoatletycznym - 1 miejsce dla drużyny chłopców w składzie:

Jakub Grudniewicz z klasy 4a

Michał Duźniak z klasy 4a

Jan Kwiatkowski z klasy 4a

Krzysztof Romanek z klasy 4c

Jan Mostowik z klasy 4c

Jakub Korczyk z klasy 5b

Wojciech Niedziela z klasy 5b


Gminne Zawody w trójboju lekkoatletycznym - 1 miejsce dla drużyny dziewcząt w składzie:

Natalia Adamczyk z klasy 5a

Martyna Matejczyk z klasy 5b

Oliwia Dudzik z klasy 5c

Amelia Golik z klasy 4c

Anna Orawczak z klasy 4b

Patrycja Pastuszka z klasy 4b

Weronika Szczerbowska z klasy 4a


Gminne Zawody w minikoszykówce - 1 miejsce dla reprezentacji dziewcząt w składzie:

Wiktoria Wasilak z klasy 6a

Emilia Kwaśniak z klasy 6a

Paulina Paskudzka z klasy 6a

Anna Wawro z klasy 6a

Jagna Kwiatkowska z klasy 6b

Hanna Kruczyńska z klasy 6b

Natalia Adamczyk z klasy 5a

Kornelia Zając z klasy 5b

Zuzanna Pucka z klasy 5b

Kinga Jasek z klasy 5b

Emilia Klimeczek z klasy 5c


I etap Szkolnego Turnieju Warcabowego

Mistrz Klas Pierwszych - Marek Polak z klasy 1b

Mistrz Klas Drugich - Dorota Wideł z klasy 2a

Mistrz Klas Trzecich - Patryk Oczkowski z klasy 3a


Laureatem XXII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz" został Krzysztof Raczek z klasy 5b


Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej BRZESZCZE ALL STARS 2019

Kategoria klas VII-VIII i gimnazjum:

1 miejsce - Maja Lepianka z klasy 8a

3 miejsce - Emilia Krawczyk z klasy 7a

Wyróżnienie - Julia Bisaga z klasy 7b

Wyróżnienie - Liwia Poprawa z klasy 8a


Gminny Konkurs Literacki Języka Angielskiego "Masters of Words"

Kategoria klas IV-VI:

1 miejsce - Wojciech Niedziela z klasy 5b

Kategoria klas VII-VIII i gimnazjum:

2 miejsce - Hanna Tobiasz z klasy 7b


Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

Finalista i laureat nagrody I stopnia w kategorii szkół podstawowych - 

Paweł Nawrocki z klasy 5b 


Kangur Matematyczny 2019

Wynik bardzo dobry

Krzysztof Raczek z klasy 5b

Paweł Nawrocki z klasy 5b

Wyróżnienie:

Adam Soból z klasy 5b

Wiktor Sójka z klasy 5b

Maciej Klimeczek z klasy 2b

Julia Krzan z klasy 2b

Maksymilian Kotlarczyk z klasy 3a

Aleksandra Pastuszka z klasy 4b


Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS SESJA WIOSENNA

Dobromił Wiewiórski z klasy 8a - laureat (10 miejsce w Polsce)

Maja Lepianka z klasy 8a - laureat (14 miejsce w Polsce)

Hanna Tobiasz z klasy 7b - laureat (15 miejsce w Polsce)


II miejsce w Gminnych Zawodach Mini Piłki Nożnej dla drużyny w składzie:

Patryk Oczkowski z klasy 3a

Radosław Oczkowski z klasy 6a

Kamil Nowak z klasy 6a

Korneliusz Siemek z klasy 6a

Jakub Dziadkowiec z klasy 6b

Jakub Latanik z klasy 6b


Do Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej BRZESZCZE ALL STARS zakwalifikowały się:

Oliwia Paszek i Weronika Szczerbowska (duet) z klasy 4a

Kornelia Zając z klasy 5b

Emilia Krawczyk z klasy 7a

Julia Bisaga z klasy 7b

Maja Lepianka z klasy 8a

Liwia Poprawa z klasy 8a


Szkolny Konkurs Ortograficzny

Kategoria klas IV-VI

1 miejsce - Kornelia Zając z klasy 5b

2 miejsce - Karolina Chochół z klasy 5a

3 miejsce - Julia Siemek z klasy 6b

Kategoria klas VII-VIII

1 miejsce - Hanna Tobiasz z klasy 7b

2 miejsce - Szymon Moc z klasy 8a

3 miejsce - Dobromił Wiewiórski z klasy 8a


Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii..."

Szymon Moc z klasy 8a - tytuł laureata w kategorii klas 7-8 i gimnazjalnych - praca modelarska upamiętniająca postać generała bryg. Stanisława Skalskiego

Łukasz Mikołajek z klasy 5a - wyróżnienie w kategorii klas 4-6 - prezentacja multimedialna upamiętniająca postać ks. prałata Bernardyna Dziedziaka


Szkolny Konkurs "Savoir Vivre"

Wyróżnienia za aktywny udział:

Natalia Głąb z klasy 3a

Weronika Romanek z klasy 3a

Dominika Handzlik z klasy 4b

Lena Gwizdoń z klasy 4c


Wojewódzki Konkurs Matematyczny Krakowska Matematyka

Tytuł laureata uzyskali:

Adam Soból z klasy 5b

Krzysztof Raczek z klasy 5b

Paweł Nawrocki z klasy 5b


Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus - sesja zimowa

Tytuł laureata uzyskali: 

Aleksander Pająk z klasy 5b

Paweł Nawrocki z klasy 5b

Krzysztof Raczek z klasy 5b

Hanna Tobiasz z klasy 7b

Dawid Szczepanik z klasy 8b

Filip Korczyk z klasy 8a


3 miejsce w Powiatowych Zawodach w mini piłce ręcznej dla drużyny w składzie:

Chrapek Szymon z klasy 6a

Dziadkowiec Jakub z klasy 6b

Kot Miłosz z klasy 6b

Latanik Jakub z klasy 6b

Mateja Patryk z klasy 6a

Mynarski Dominik z klasy 6b

Nowak Kamil z klasy 6a

Oczkowski Radosław z klasy 6a

Siemek Korneliusz z klasy 6a


1 miejsce w Gminnych Zawodach w mini piłce ręcznej dla drużyny w składzie:

Chrapek Szymon z klasy 6a

Dziadkowiec Jakub z klasy 6b

Kot Miłosz z klasy 6b

Latanik Jakub z klasy 6b

Mateja Patryk z klasy 6a

Mynarski Dominik z klasy 6b

Nowak Kamil z klasy 6a

Oczkowski Radosław z klasy 6a

Siemek Korneliusz z klasy 6a


Do finału XXII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz" zakwalifikował się Krzysztof Raczek z klasy 5b


Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "Dzień św. Patryka"

1 miejsce - Jakub Korczyk z klasy 5b

Wyróżnienie - Adrianna Pastuszka z klasy 4a


Szkolny Konkurs Historyczny "Średniowieczne zamki i klasztory"

Laureaci GRAND PRIX

Michał Duźniak, Beniamin Jekiełek, Jan Kwiatkowski,

Eryk Niewiadomski, Paweł Olma z klasy 4a

Szymon Fajferek, Igor Naglik, Krzysztof Topór z klasy 4b

Jan Kuźnik, Oskar Pytlik z klasy 4c

Laureaci 1 miejsca

Aleksandra Chrapek, Gabriela Jabłońska, Katarzyna Jabłońska,

Izabela Krawczyk, Konrad Siwek z klasy 4a

Oskar Korczyk z klasy 4b

Amelia Golik, Zuzanna Kaliczak, Weronika Małecka z klasy 4c

Laureaci 2 miejsca

Oliwia Paszek, Magdalena Siwarska, Natalia Stopczyńska, Weronika Szczerbowska, Natalia Świątek, Oliwia Telega z klasy 4a

Jakub Grudniewicz, Oliwier Kotlarczyk, Gilbert Martyka z klasy 4a

Dominika Handzlik, Aleksandra Pastuszka, Weronika Siuta z klasy 4b

Krzysztof Fajfer, Bartłomiej Kozak, Alan Napieraj, Maciej Nowak z klasy 4c

Laureaci 3 miejsca

Milena Czuwaj, Julia Frasińska, Adrianna Pastuszka, Dominika Sadlok z klasy 4a

Małogorzata Danielczyk, Dariusz Kawczak, Anna Orawczak, Anna Ziółkowska z klasy 4b

Miłosz Baran, Igor Baścik, Aleksander Piwowarczyk z klasy 4b

Dawid Komendera, Krzysztof Romanek z klasy 4c

Tymoteusz Malec, Jan Mostowik, Nikolas Stawiarz z klasy 4c


Powiatowe zawody w minikoszykówce - 2 miejsce dla reprezentacji chłopców w składzie:

Radosław Oczkowski z klasy 6a

Patryk Mateja z klasy 6a

Korneliusz Siemek z klasy 6a

Szymon Chrapek z klasy 6a

Kamil Nowak z klasy 6a

Krzysztof Rusek z klasy 6a

Jakub Dziadkowiec z klasy 6b

Jakub Latanik z klasy 6b

Miłosz Kot z klasy 6b

Miłosz Karcz z klasy 6b

Krzysztof Romanek z klasy 4c


Gminne zawody w minikoszykówce - 1 miejsce dla reprezentacji chłopców w składzie:

Radosław Oczkowski z klasy 6a

Patryk Mateja z klasy 6a

Korneliusz Siemek z klasy 6a

Szymon Chrapek z klasy 6a

Kamil Nowak z klasy 6a

Krzysztof Zieliński z klasy 6a

Jakub Dziadkowiec z klasy 6b

Jakub Latanik z klasy 6b

Miłosz Kot z klasy 6b

Miłosz Karcz z klasy 6b

Dominik Mynarski z klasy 6b

Krzysztof Dyduch z klasy 5b


Szkolny Konkurs Literacki "Stare przedmioty pamiętają niejedno..."

Wyróżnienia:

Oskar Korczyk z klasy 4b

Krzysztof Topór z klasy 4b

Kinga Grzegorczyk z klasy 5a

Kornelia Zając z klasy 5b

Jan Łukowicz z klasy 5c

Qendresa Temaj z klasy 7b

Mateusz Fender z klasy 8b


Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

Wynik bardzo dobry:

Krzysztof Raczek z klasy 5b

Hanna Tobiasz z klasy 7b

Wyróżnienia:

Julia Nowak z klasy 5b

Adam Soból z klasy 5b

Wiktor Sójka z klasy 5b

Kornelia Zając z klasy 5b

Julia Bisaga z klasy 7b

Barbara Folga z klasy 7b


Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy "Kreator"

Tytuł finalisty - wyróżnienie

Krzysztof Raczek z klasy 5b


Tytuł "Omnibus 2019" otrzymał Filip Korczyk z klasy 8a


Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy "Omnibus 2019"

Filip Korczyk z klasy 8a

Emilia Krawczyk z klasy 7a

Hanna Tobiasz z klasy 7b


Olimpiada Wiedzy Archimedes  Matematyka - Plus XXX edycja

Laureat I stopnia z wyróżnieniem:

Maja Błachut z klasy 3a

Laureat I stopnia:

Aleksander Piwowarczyk  z klasy 4b

Krzysztof Raczek  z klasy 5b

Paweł Nawrocki  z klasy 5b

Aleksander Pająk  z klasy 5b

Adam Soból  z klasy 5b

Maksymilian Kotlarczyk z klasy 3a

Ignacy Paw z klasy 3a

Laureat II stopnia:

Wiktor Sójka z klasy 5b

Alicja Błachut z klasy 3a

Natalia Głąb z klasy 3a

Patryk Oczkowski z klasy 3a

Laureat III stopnia:

Aleksandra Pastuszka z klasy 4b

Weronika Małecka z klasy 4c

Oskar Pytlik z klasy 4c

Zofia Zajda z klasy 4c


Do etapu rejonowego Małopolskiego  Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie" zakwalifikowała się Jagna Kwiatkowska z klasy 6b


Do etapu rejonowego XXII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz" zakwalifikowali się: 
Anna Ziółkowska z klasy 4b
Aleksander Pająk z klasy 5b
Krzysztof Raczek z klasy 5b
Jan Łukowicz z klasy 5c

Wyróżnienia w Szkolnym Projekcie "A imię pradziadka pamiętasz?"

Aleksandra Chrapek z klasy 4a

Oliwia Paszek z klasy 4a

Miłosz Baran z klasy 4b

Amelia Korczyk z klasy 4b

Dominika Handzlik z klasy 4b

Małgorzata Danielczyk z klasy 4b

Aleksander Piwowarczyk z klasy 4b

Julia Włoch z klasy 4b

Anna Ziółkowska z klasy 4b

Oskar Pytlik z klasy 4c

Weronika Małecka z klasy 4c

Amelia Kubicka z klasy 4c

Lena Gwizdoń z klasy 4c


Szkolny Projekt "Na drogach Niepodległej - z historii mojej rodziny 1918-2018"

Wyróżnienia:

Karol Golik z klasy 5a

Julia Śmiechura z klasy 5a

Zuzanna Pucka z klasy 5b

Krzysztof Raczek z klasy 5b

Wiktor Sójka z klasy 5b

Jakub Wawro z klasy 5b

Oliwia Dudzik z klasy 5c

Maja Grzybowska z klasy 5c

Weronika Kawczak z klasy 5c

Mikołaj Kurowski z klasy 5c

Karolina Fornal z klasy 7b

Aleksandra Paskudzka z klasy 7b

Qendresa Temaj z klasy 7b

Kamila Zając z klasy 8b

Oliwia Rudek z klasy 8b

Kamil Korczyk z klasy 8b


Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

1 miejsce - Jan Łukowicz z klasy 5c

2 miejsce - Emilia Krawczyk z klasy 7a

3 miejsce - Izabela Matejczyk z klasy 8b

Wyróżnienia:

Julia Włoch z klasy 4b

Amelia Kubicka z klasy 4c


Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim o św. Maksymilianie Kolbe

Qendresa Temaj z klasy 7b


Wojewódzki Konkurs Matematyczny Krakowska Matematyka

Kwalifikacje do finału uzyskali: Krzysztof Raczek z klasy 5b, Adam Soból z klasy 5b, Paweł Nawrocki z klasy 5b


Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus - sesja jesienna

Tytuł laureata uzyskali: 

Adam Soból z klasy 5b

Paweł Nawrocki z klasy 5b

Krzysztof Raczek z klasy 5b

Hanna Tobiasz z klasy 7b

Jakub Olma z klasy 7a


Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego zakwalifikował się:

Szymon Moc z klasy 8a


Szkolny Konkurs Wokalny "Jawiszowicki Słowik 2018"

Kategoria klas młodszych:

1 miejsce - klasa 3a

2 miejsce - klasa 1b

3 miejsce - klasa 2b

Kategoria klas starszych:

1 miejsce - klasa 4a

2 miejsce - klasa 5c

3 miejsce - klasa 6b

wyróżnienie - klasa 6a


Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowali się:

Maja Lepianka z klasy 8a

Szymon Moc z klasy 8a

Dobromił Wiewiórski z klasy 8a


Kwalifikacje do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego uzyskali: Dawid Szczepanik z klasy 8b

Paweł Nawrocki z klasy 5b


I miejsce w Gminnych Halowych Zawodach Piłki Nożnej dla drużyny w składzie:

Kamil Nowak z klasy 6a

Radosław Oczkowski z klasy 6a

Korneliusz Siemek z klasy 6a

Szymon Zieliński z klasy 6a

Jakub Dziadkowiec z klasy 6b

Jakub Latanik z klasy 6b

Dominik Mynarski z klasy 6b


Rok szkolny 2017/2018

IV Szkolny Konkurs SUDOKU

Mistrz Szkoły - Dominika Bojda z klasy 7b


Indywidualne Mistrzostwa w szachach dla uczniów szkół powiatu oświęcimskiego

Natalia Górka z klasy 1a zdobyła brązowy medal


VII Szkolny Konkurs Warcabowy

Mistrz Klasy I - Natalia Górka z klasy 1a

Mistrz Klasy II - Patryk Oczkowski z klasy 2a

Mistrz Klasy III - Krzysztof Romanek z klasy 3c

Mistrz Klasy IV - Adam Soból z klasy 4b

Mistrz Klasy V - Radosław Oczkowski z klasy 5a

Mistrz Klasy VI - Julia Bisaga z klasy 6b

Mistrz Klasy VII - Krzysztof Mirecki z klasy 7b


Tytuł "Diament Roku 2018" w kategorii uczniów klas IV-VII szkół podstawowych:

Krzysztof Raczek z klasy 4b


Gminny Konkurs Ekologiczny "Płynie Wisła płynie..."

Tytuł laureata otrzymali:

Mateusz Płotnicki z klasy 1a

Zuzanna Wójcik z klasy 1b

Igor Baścik z klasy 3b


Szkolny Konkurs Mitologiczny

I miejsce - Jakub Olma  z klasy  6a

II miejsce ex aequo - Jagna Kwiatkowska z klasy 5b i Szymon Moc z klasy 7a

III miejsce - Hanna Tobiasz z klasy 6b


III Powiatowy Konkurs Ortograficzny

III miejsce - Hanna Tobiasz z klasy 6b


Zawody Pływackie Klas Trzecich "Już Pływam"

Jan Mostowik z klasy 3c - I miejsce w stylu dowolnym, 2 miejsce w stylu grzbietowym

Karolina Nawój z klasy 3c - III miejsce w stylu dowolnym

Julia Frasińska z klasy 3a - III miejsce w stylu klasycznym

Michał Duźniak z klasy 3a - III miejsce w stylu klasycznym

II miejsce w sztafecie dla drużyny w składzie:

Jan Mostowik z klasy 3c

Jakub Grudniewicz z klasy 3a

Jan Kwiatkowski z klasy 3a

Michał Duźniak z klasy 3a

Karolina Nawój z klasy 3c

Amelia Kubicka z klasy 3c

Zofia Zajda z klasy 3c

Patrycja Pastuszka z klasy 3b


Integracyjne Zawody Lekkoatletyczne Klas Piątych

I miejsce w biegu na 60m i III miejsce w skoku w dal - Kacper Gara z klasy 5b

II miejsce w skoku w dal - Patryk Mateja z klasy 5a

III miejsce w rzucie piłką lekarską - Miłosz Kot z klasy 5b

III miejsce w rzucie piłką lekarską - Wiktoria Wasilak z klasy 5a

Trójbój Lekkoatletyczny - II miejsce dla drużyny chłopców w składzie:

Kacper Gara z klasy 5b

Radosław Oczkowski z klasy 5a

Patryk Mateja z klasy 5a

Miłosz Karcz z klasy 5b

Jakub Dziadkowiec z klasy 5b

Kamil Nowak z klasy 5a

Trójbój Lekkoatletyczny - III miejsce dla drużyny dziewczyn w składzie:

Hanna Kruczyńska  z klasy 5b

Jagna Kwiatkowska  z klasy 5b

Monika Miszuta  z klasy 5b

Anna Wawro  z klasy 5a

Wiktoria Wasilak  z klasy 5a

Zuzanna Pucka  z klasy 4b

Natalia Adamczyk z klasy 4a

Czwórbój Lekkoatletyczny - II miejsce drużyny chłopców w składzie:

Kacper Naglik  z klasy 6b

Paweł Peczyk  z klasy 6a

Kacper Gara  z klasy 5b

Radosław Oczkowski  z klasy 5a

Adam Kraus z klasy 6b

Czwórbój Lekkoatletyczny - I miejsce drużyny dziewczyn w składzie:

Aleksandra Paskudzka  z klasy 6b

Martyna Juras  z klasy 6b

Weronika Liber  z klasy 6b

Kinga Nowak  z klasy 6a

Emilia Krawczyk  z klasy 6a

Gabriela Kozak  z klasy 6a


Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej "BRZESZCZE ALL STARS"

I miejsce w kategorii dziecięcej - Zuzanna Pucka z klasy 4b

Wyróżnienie w kategorii dziecięcej:

Miłosz Baran z klasy 3b

Wyróżnienie w kategorii młodzieżowej:

Liwia Poprawa z klasy 7a


Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

Wyróżnienie w kategorii prac indywidualnych:

Maja Soszka z klasy 6a

Bartosz Staszczyk z klasy 7b

W kategorii test:

Wynik bardzo dobry w rankingu ogólnopolskim uzyskała Kinga Grzegorczyk z klasy 4a


Szkolny Klasowy Konkurs "Wiedzy o Spółce TAURON"

I miejsce - klasa 7b


Klasowy Konkurs Ekologiczny "Drugie życie butelki PET"

I miejsce - klasa 3c

II miejsce - klasa 4c

III miejsce - klasa 4b


Szkolny Konkurs Wiedzy o Ziemi

Najlepsze wyniki uzyskali:

Karolina Chochół z klasy 4a

Szymon Szczerbowski z klasy 5b

Oskar Kraiński z klasy 6a

Jakub Olma z klasy 6a


Ogólnopolski Konkurs "Klucze do obrazów"

II miejsce - grupa w składzie:

Karolina Chochół z klasy 4a

Aleksandra Góra z klasy 4a

Kinga Grzegorczyk z klasy 4a

Emilia Kotlarczyk z klasy 4a


Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus - XXIX edycja

Laureat I stopnia z wyróżnieniem:

Weronika Małecka z klasy 3c

Laureat I stopnia:

Adam Soból z klasy 4b

Julia Bisaga z klasy 6b

Zofia Zajda z klasy 3c

Małgorzata Danielczyk z klasy 3b

Jan Kwiatkowski z klasy 3a

Laureat II stopnia:

Wiktor Sójka z klasy 4b

Jan Mostowik z klasy 3c

Aleksandra Pastuszka  z klasy 3b

Oskar Pytlik z klasy 3c

Laureat III stopnia:

Agata Łysakowska z klasy 3c

Hanna Tobiasz z klasy 6b

Miłosz Kot z klasy 5a

Aleksander Pająk z klasy 4b

Zuzanna Kaliczak z klasy 3c

Weronika Siuta z klasy 3b

Oliwia Paszek z klasy 3a

Tymoteusz Malec z klasy 3c


Tytuł Finalistki XXI Konkursu Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej otrzymała Jagna Kwiatkowska z klasy 5b


Szkolny Konkurs Ortograficzny

Kategoria klas IV-VI: 

I miejsce - Hanna Tobiasz z klasy 6b

II miejsce - Adam Soból z klasy 4b

III miejsce - Aleksandra Paskudzka z klasy 6b

Kategoria klas VII: 

I miejsce - Izabela Matejczyk z klasy 7b


Spartakiada Pożarnicza

II miejsce drużyny w składzie: 

Amelia Adamczyk z klasy 7a

Weronika Kózka z klasy 7a

Julia Majda z klasy 7a

Oliwia Rudek z klasy 7b

Gabriela Kozak z klasy 6a

Emilia Krawczyk z klasy 6a

Kinga Nowak z klasy 6a

Aleksandra Paskudzka z klasy 6b

Martyna Juras z klasy 6b

Wiktoria Wasilak z klasy 5a

Paweł Peczyk z klasy 6a

Marcin Samojedny z klasy 6a

Tymoteusz Smolarek z klasy 6a

Kewin Stawiarz z klasy 7b

Kamil Korczyk z klasy 7b

Igor Gara z klasy 6b

Kacper Naglik z klasy 6b

Filip Korczyk z klasy 7a

Maksym Korczyk z klasy 7a

Mateusz Miszuta z klasy 7a


Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Olimpus

Dyplom laureata otrzymali: 

Szymon Szczerbowski z klasy 5b

Jakub Latanik z klasy 5b

Emilia Krawczyk z klasy 6a

Jakub Olma z klasy 6a

Maja Soszka z klasy 6a

Karolina Fornal z klasy 6b

Qendresa Temaj z klasy 6b


Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "Master of Words" - "Mistrz Słówek"

Mistrz Klas Trzecich - Oliwia Paszek z klasy 3a

Mistrz Klas Czwartych - Karolina Chochół z klasy 4a

Mistrz Klas Piątych - Krzysztof Rusek z klasy 5a

Mistrz Klas Szóstych - Qendresa Temaj z klasy 6b

Mistrz Klas Siódmych - Dobromił Wiewiórski z klasy 7a


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox

Wyniki dobre w rankingu ogólnopolskim uzyskali:

Weronika Szczerbowska z klasy 3a

Oliwia Paszek z klasy 3a

Krzysztof Raczek z klasy 4b

Najlepszy wynik w szkole:

Hanna Tobiasz z klasy 6b


Kangur Matematyczny 2018

Wynik bardzo dobry

Adam Soból z klasy 4b

Krzysztof Raczek z klasy 4b

Paweł Nawrocki z klasy 4b

Wyróżnienie:

Hanna Tobiasz z klasy 6b

Wiktor Sójka z klasy 4b

Jan Mostowik z klasy 3c

Krzysztof Romanek z klasy 3c

Aleksander Piwowarczyk z klasy 3b

Jan Kwiatkowski z klasy 3a


Gminne Zawody Piłki Nożnej

1 miejsce drużyny w składzie:

Szymon Chrapek z klasy 5a

Patryk Mateja z klasy 5a

Kamil Nowak z klasy 5a

Radosław Oczkowski z klasy 5a

Artur Socha z klasy 5a

Jakub Dziadkowiec z klasy 5b

Jakub Latanik z klasy 5b

Dawid Sikora z klasy 6b


Finaliści XVII Maopolskiego Konkursu Kaligraficznego

Krzysztof Raczek z klasy 4b

Aleksandra Paskudzka z klasy 6b

Qendresa Temaj z klasy 6b


Małopolski Konkurs Matematyczny

Tytuł Finalisty uzyskał Dawid Szczepanik z klasy 7b


Wojewódzki Konkurs Matematyczny Krakowska Matematyka 2017/2018

Tytuł Laureata uzyskali: 

Krzysztof Raczek z klasy 4b

Paweł Nawrocki z klasy 4b


Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

Finalista i laureat nagrody III stopnia w kategorii szkół podstawowych - 

Paweł Nawrocki z klasy 4b 


Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Laureaci w kategorii klas IV-V:

Kinga Grzegorczyk z klasy 4a

Jan Łukowicz z klasy 4c

Wiktoria Trzewiczek z klasy 5b

Laureaci w kategorii klas VI-VII:

Karolina Fornal z klasy 6b

Qendresa Temaj z klasy 6b

Izabella Matejczyk z klasy 7b


Gminny Turniej Mini - Koszykówki

1 miejsce drużyny chłopców w składzie:

Patryk Mateja z klasy 5a

Radosław Oczkowski z klasy 5a

Jakub Dziadkowiec z klasy 5b

Miłosz Karcz z klasy 5b

Miłosz Kot z klasy 5b

Jakub Latanik z klasy 5b

Dominik Mynarski z klasy 5b

Igor Gara z klasy 6b

Kacper Naglik z klasy 6b

Dawid Sikora z klasy 6b

Igor Siwiec z klasy 6b

Karol Trzewiczek z klasy 6b


Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

Wyróżnienia: 

Mikołaj Pilarski z klasy 4c

Qendresa Temaj z klasy 6b

I Szkolny Konkurs Literacki im. K. I. Gałczyńskiego

Laureaci: 

Kinga Grzegorczyk z klasy 4a

Krzysztof Raczek z klasy 4b

Jan Łukowicz z klasy 4c

Qendresa Temaj z klasy 6b


I Konkurs Matematyczno-Angielski o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim

Qendresa Temaj z klasy 6b III miejsce indywidualne

IV miejsce dla szkoły


Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna - sesja zimowa:

Tytuł laureata uzyskali: 

Wiktor Sójka z klasy 4b

Krzysztof Raczek z klasy 4b

Paweł Nawrocki z klasy 4b


Do finałowego etapu XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej zakwalifikowała się:

Jagna Kwiatkowska z klasy 5b


Gminny Konkurs Ekologiczny "Album znad Wisły"

Laureaci:

Milena Firganek z klasy 5a

Wiktoria Wasilak z klasy 5a

Maja Soszka z klasy 6a

Weronika Liber z klasy 6b 


Konkurs fotograficzny zorganizowany w ramach projektu "Wiślane opowieści. Rok 2017 Rokiem Rzeki Wisły"

1 miejsce - Krzysztof Raczek z klasy 4b


Do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikował się:

Dawid Szczepanik z klasy 7b


Szkolny Konkurs "Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii"

1 miejsce - Paweł Witek z klasy 4a

wyróżnienie - Karolina Chochół z klasy 4a

wyróżnienie - Qendresa Temaj z klasy 6b


Do etapu rejonowego XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej zakwalifikowały się:

Jagna Kwiatkowska z klasy 5b

Dominika Bojda z klasy 7b

Izabela Matejczyk z klasy 7b

Maja Papla z klasy 7b

Oliwia Parysz z klasy 7b


Tytuł "Omnibus 2018"

Jakub Olma z klasy 6a


Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy "Omnibus 2018"

Jakub Olma z klasy 6a

Szymon Moc z klasy 7a

Oliwia Rudek z klasy 7b


Do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego "Z Dobrą Nowiną przez życie" zakwalifikowali się:

Krzysztof Mirecki z klasy 7b

Kamil Sajdak z klasy 7b

Bartosz Staszczyk z klasy 7b 


Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się:

Dawid Szczepanik z klasy 7b

Krzysztof Mirecki z klasy 7b


 Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowali się:

Igor Adamski z klasy 7a

Dobromił Wiewiórski z klasy 7a 


Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus - XXVIII edycja

Laureat I stopnia z wyróżnieniem:

Paweł Nawrocki z klasy 4b

Krzysztof Raczek z klasy 4b

Adam Soból z klasy 4b

Laureat I stopnia:

Wojciech Sobieski z klasy 4b

Wiktor Sójka z klasy 4b

Jan Mostowik z klasy 3c

Agata Łysakowska z klasy 3c

Weronika Małecka z klasy 3c

Laureat II stopnia:

Hanna Tobiasz z klasy 6b

Zofia Zajda z klasy 3c

Weronika Szczerbowska z klasy 3a

Małgorzata Danielczyk z klasy 3b

Laureat III stopnia:

Emilia Krawczyk z klasy 6a

Gabriela Kozak z klasy 6a

Jakub Olma z klasy 6a

Aleksandra Paskudzka z klasy 6b

Radosław Oczkowski z klasy 5a

Kinga Jasek z klasy 4b

Zuzanna Kaliczak z klasy 3c

Krzysztof Romanek z klasy 3c


Wojewódzki Konkurs Matematyczny Krakowska Matematyka 2017/2018

Kwalifikacje do finału uzyskali: 

Adam Soból z klasy 4b

Krzysztof Raczek z klasy 4b

Paweł Nawrocki z klasy 4b


Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus

Tytuł laureata uzyskali: 

Adam Soból z klasy 4b

Krzysztof Raczek z klasy 4b

Paweł Nawrocki z klasy 4b


Powiatowe Zawody w Wieloboju Lekkoatletycznym

III miejsce - drużyna chłopców w składzie:

Krzysztof Dyduch z klasy 4b 

Kacper Gara z klasy 5b

Bartosz Lach z klasy 4a

Kacper Naglik z klasy 6b

Radosław Oczkowski z klasy 5a

Dawid Sikora z klasy 6b

IV miejsce - drużyna dziewcząt w składzie:

Natalia Adamczyk  z klasy 4a

Sandra Frączek z klasy 6a

Martyna Juras  z klasy 6b

Emilia Krawczyk z klasy 6a

Zuzanna Pucka  z klasy 4b

Wiktoria Wasilak z klasy 5a


Gminne Zawody w Wieloboju Lekkoatletycznym

I miejsce - drużyna dziewcząt w składzie:

Natalia Adamczyk  z klasy 4a

Sandra Frączek  z klasy 6a

Martyna Juras  z klasy 6b

Emilia Krawczyk  z klasy 6a

Zuzanna Pucka  z klasy 4b

Wiktoria Wasilak z klasy 5a

II miejsce - drużyna chłopców w składzie:

Krzysztof Dyduch z klasy 4b

Kacper Gara  z klasy 5b

Bartosz Lach  z klasy 4a

Kacper Naglik  z klasy 6b

Radosław Oczkowski  z klasy 5a

Dawid Sikora  z klasy 6b


Konkurs "Wywiedzione ze słowa"

III miejsce - Kinga Grzegorczyk z klasy 4a


VII Szkolny Konkurs "3xHAPPY"

Mistrz Szkoły - Dobromił Wiewiórski z klasy 7a

Wicemistrz Szkoły - Wiktor Sójka  z klasy 4b 


VI Szkolny Konkurs Warcabowy

Mistrz Szkoły - Adam Soból z klasy 4b


Halowe Gminne Zawody Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

I miejsce - drużyna chłopców w składzie: 

Jakub Dziadkowiec z klasy 5b

Jakub Latanik z klasy 5b

Patryk Mateja z klasy 5a

Dominik Mynarski z klasy 5b

Kamil Nowak z klasy 5a

Radosław Oczkowski z klasy 5a

Marcin Samojedny z klasy 6a

Dawid Sikora z klasy 6b

Igor Siwiec z klasy 6b


Konkurs Literacki "Jan Paweł II w Beskidach"

III miejsce - Karolina Fornal z klasy 6b